ضمن تحصیل در اسپانیا کار کنید

 Work while studying in Spain

کار ضمن تحصیل در اسپانیا

 

کار ضمن تحصیل در اسپانیا  موضوعی است که در این متن قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. برخی از دانشجویان بین المللی در دانشگاه های اسپانیا می توانند در طول تحصیل کار کنند و درآمد کسب کنند. البته متقاضیان این امر باید از اداره مهاجرت این کشور کارت اقامت گرفته باشند. دارندگان این کارت می توانند به صورت پاره وقت در اسپانیا کار کنند و بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را جبران کنند.
دانشجویان مقطع کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته، دانشجویان کارشناسی ارشد ۲۰ ساعت در هفته و دانشجویان دکترا ۳۰ ساعت در هفته به صورت نیمه وقت و کسب درآمد مجاز هستند. به خاطر داشته باشید که دانشجویان کشورهای غیر اتحادیه اروپا برای کار باید مدارک بیشتری را نسبت به دانشجویان بومی کشورهای اتحادیه اروپا تکمیل کنند.

برخی از مهمترین شرایط کاری در حین تحصیل در اسپانیا به شرح زیر است:

• مجوز کار داشته باشید
• از تمکن مالی کافی برخوردار باشد
• کار و مطالعه را متعادل کنید
• در یک کار پاره وقت شرکت کنید
مشاغل دانشگاهی، کار در رستوران ها، تدریس زبان انگلیسی، دادن کلاس های خصوصی یا ترجمه متون، برخی مشاغل اداری و کارآموزی از جمله مشاغل مناسب برای دانشجویان در اسپانیا هستند.

کار ضمن تحصیل در اسپانیا

 

اسامی برخی از بهترین کارفرمایان در اسپانیا

اسپانیا در سال های اخیر تغییرات زیادی را از نظر وضعیت اقتصادی تجربه کرده و شرایط کاری خوبی را فراهم کرده است. این یک امتیاز برای دانشجویان است که بتوانند در حین تحصیل کار کنند و بخشی از هزینه های خود را در این کشور جبران کنند. اگر دانشجو هستید و می خواهید در این کشور کار کنید، بهتر است زیبا و تمیز به نظر برسید. اسپانیایی ها هنگام استخدام فرد به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند.اگر دانشجوی دانشگاهی در اسپانیا هستید، خوب است درباره کارفرمایان این کشور تحقیق دقیقی انجام دهید و فاکتورهایی را که در نظر گرفته می شود ایجاد کنید.

اسامی برخی از کارفرمایان اصلی در اسپانیا به شرح زیر است:

یکی از کارفرمایان اصلی در اسپانیا، گروه سانتاندر است. این گروه یکی از بزرگترین کارفرمایان فعال در اسپانیا و یکی از ارائه دهندگان خدمات بانکی می باشد.
دیگر کارفرمایان اصلی در اسپانیا عبارتند از Telfonica de España. این شرکت همچنین یک شرکت ارائه دهنده خدمات مخابراتی است و شرایط خوبی را برای کارجویان در این کشور فراهم کرده است.

یکی دیگر از کارفرمایان اصلی در اسپانیا کیمبرلی کلارک است. با فعالیت در این مجموعه می توانید در مشاغلی مانند حسابرسی، بازاریابی، منابع انسانی و … فعالیت کنید. و کسب درآمد کنید
مجموعه دیگری که می توان از آن به عنوان کارفرمای برتر در اسپانیا نیز یاد کرد El Corte Ingel است.

این مجموعه در قالب فروشگاه های زنجیره ای فعالیت می کند و با داشتن شعبه در نقاط مختلف اسپانیا، شرایط خوبی را برای کار دانشجویان در مشاغل مختلف فراهم می کند.

.

ضمن تحصیل در اسپانیا کار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم