اخذ پذیرش دوره آمادگی کنکور پزشکی از ترکیه

پذیرش تحصیلی آمادگی کنکور پزشکی از ترکیه

افرادی که آرزوی پزشک شدن در سر دارند و تا به حال نتوانسته اند در آزمون های ورودی دانشگاه های داخل کشور به موفقیت دست پیدا کنند، نباید ناامید شوند. چنانچه فردی تصور می کند استعداد و هوش لازم برای انتخاب و ادامه تحصیل در این رشته را دارد، می تواند به شرکت در رشته پزشکی دانشگاه های ترکیه فکر کند. ما در این متن قصد داریم در مورد شرایط دوره آمادگی شرکت در کنکور پزشکی دانشگاه های سراسری و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران صحبت کنیم.

 

پذیرش تحصیلی آمادگی کنکور دانشگاه های پزشکی ترکیه

 

ویژگی های دوره پذیرش تحصیلی آمادگی کنکور دانشگاه های پزشکی ترکیه

  • متقاضیان می توانند برای ۵ یا ۶ دانشگاه این کشور امتحان دهند.
  • این دوره به صورت یک ساله برگزار می شود.
  • در این دوره، آماده سازی آزمون و دوره زبان یوست، آموزش داده می شود. تمامی دروس توسط اساتید معتبر ایرانی و ترکی تدریس می گردد.
  • متقاضیان شرکت در دوره آمادگی کنکور پزشکی ترکیه نباید در مورد محل اقامت و سایر مسائل حاشیه ای نگران باشند؛ زیرا به تمامی شرکت کنندگان این دوره، محلی برای اقامت و همین طور صبحانه، ناهار و شام ارائه می گردد.

یک نکته مهم

ما در موسسه مهاجرتی آریو اپلای از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و تمام سعی خود را به کار می گیریم تا کسانی که در دوره آمادگی کنکور پزشکی کشور ترکیه شرکت کرده اند، به دانشگاه های ارائه دهنده این رشته، ورود پیدا کنند. افرادی که به کمک ما در این دوره شرکت می کنند، مجبور نیستند مسیر سخت و طولانی را برای ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی طی کنند.

برای اطلاع از میزان شهریه این دوره، با کارشناسان ما در موسسه تماس گرفته و تمام سوالاتی که ذهنتان را درگیر کرده است، از آنها بپرسید؛ به این شکل، ورود به دانشگاه های پزشکی ترکیه راحت تر و آسان تر به نظر می رسد.

 

اخذ پذیرش دوره آمادگی کنکور پزشکی از ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم