اخذ اقامت تمکن مالی از اسپانیا

اخذ اقامت تمکن مالی از کشور اسپانیا

اخذ اقامت تمکن مالی از کشور اسپانیا مناسب کسانی است که قصد دارند به کشور اسپانیا مهاجرت کرده و در آن اقامت کنند؛ بدون آنکه قصد و نیتی برای پیدا کردن یک شغل و یا کار داشته باشند. ویزایی که تحت عنوان اقامت تمکن مالی صادر می شود، از جمله ویزاهای طولانی مدت کشور اسپانیا است و یکی از شروط اصلی دریافت آن، داشتن تمکن مالی و غنی بودن از نظر وضعیت مالی است. کسی که می خواهد این ویزا را دریافت کند، باید بتواند بدون کار کردن از پس هزینه های زندگی خود بر آید.

 

 

اخذ اقامت تمکن مالی از اسپانیا

 

شرایط اخذ اقامت تمکن مالی از کشور اسپانیا به شرح زیر است:

  • فردی که از نظر مالی تمکن دارد، از نظر قانونی می تواند جهت دریافت ویزای تمامی اعضای خانواده و افراد زیر ۱۸ سال اقدام کند.
  • پروسه کاری و مدت زمانی که طول می کشد ویزای تمکن مالی کشور اسپانیا صادر شود، حدود ۶ ماه است.

اخذ اقامت دائم در ۵ سال

معمولا کسانی که قصد دارند با در دست داشتن ویزای تمکن مالی به کشور اسپانیا سفر کرده و در آن زندگی کنند، بعد از مدتی تمایل به دریافت اقامت دائم پیدا خواهند کرد. کسانی که به مدت ۵ سال در کشور اسپانیا زندگی کرده و از قوانین تدوین شده در این کشور تعدی نکنند، می توانند اقامت دائم را به دست آورند.

اگر تصمیمتان برای رفتن به کشور اسپانیا جدی است و اگر از تمکن مالی کافی برخوردار هستید، با ما در تماس باشید. ما در موسسه آریو اپلای از شروع کار تا اخذ اقامت دائم در کنار شما خواهیم بود و برای رساندن شما به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. کارشناسان ما در این موسسه تمام راهنمایی هایی لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد تا بتوانید اقامت دائم کشور اسپانیا را به کمک ویزای تمکن مالی دریافت کنید.

 

 

اخذ اقامت تمکن مالی از اسپانیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
×

پذیرش تحصیلی، مشاوره مهاجرت ، مشاوره ویزای کار اروپا

×