سطوح زبان آلمانی

سطوح زبان آلمانی

سطوح زبان آلمانی

 

آلمانی نیز مانند سایر زبان های خارجی دارای سطوح متفاوتی است. سطح زبان آلمانی به شرح زیر است:

سطح پایه از A1 و A2 تشکیل شده است.

سطح A1:

در این سطح، متقاضیان قادر به درک و استفاده از کلمات و عبارات کلیدی روزمره مرتبط با نیازهای خاص و خاص خود هستند. همچنین متقاضیان می توانند در تعاملات روزانه خود با دیگران، خود را معرفی کرده و سوال بپرسند.

 سطح A2:

پس از اتمام این سطح، متقاضیان می توانند کلمات پرکاربرد مرتبط با موضوعات خاص (مانند اطلاعات شخصی و خانوادگی، خرید، کار و محیط) را به دست آورند و نظرات خود را در مورد شرایط بیان کنند و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید .

سطح متوسط ​​شامل B1 و B2 است.

سطح B1:

متقاضیان این سطح در صورت استفاده از زبان آشنا و صحبت در مورد مسائل رایج و همچنین غلبه بر اکثر مشکلاتی که در سفر به آلمان با آن مواجه هستند، پس از این آموزش می توانند ایده های اصلی را دریافت کنند. می تواند با جملات ساده و مداوم در مورد چیزهای آشنا و مورد علاقه صحبت کند.

سطح B2:

 

در این سطح، متقاضی می تواند ایده های اصلی یک متن پیچیده را در یک موضوع خاص را بفهمد و بحث تخصصی را در زمینه تخصص خود دنبال کند. مثلاً می تواند به کلاس درس آلمانی برود و به مکالمات گوش دهد. همچنین متقاضیان می توانند بدون آمادگی قبلی به صورت روان و مداوم صحبت کنند. به این ترتیب یک مکالمه رسمی با کسی که زبان مادری او به راحتی برای هر دو طرف بدون هیچ مشکلی قابل دسترسی است.

سطوح بالا C1 و C2 هستند.سطح C1:

در این سطح، متقاضیان می توانند مقالات طولانی شامل چندین واژه با کیفیت بالا و مقالات کوتاه مدت دریافت کنند. کاندیداها همچنین می توانند بدون هیچ آمادگی و بدون جستجوی معنی کلمات، روان صحبت کنند.

سطح C2:

در این سطح از یادگیری زبان آلمانی، متقاضی آنچه را که می خواند یا می شنود بدون مشکل می فهمد. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی را از منابع مختلف خلاصه کند و دلایل یا توضیحات مربوطه را ارائه دهد.

سطوح زبان آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم