مشاوره اعزام و اقامت اتریش

مشاوره اعزام و اقامت اتریش

قابل توجه عزیزانی که قصد اعزام و اقامت در کشور اتریش را دارند باید بگویم که ما برای آنها یک پیشنهاد ویژه با آپشن های بسیار عالی در نظر داریم. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید بهتر بدانید که برای اعزام و اقامت به کشور اتریش در بهترین شرایط راه کارهایی وجود دارد که ما در این مشاوره آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.
همچنین در این مشاوره به شما کمک می کنیم از بین راهکارهای موجود متناسب با شرایط خود بهترین و مناسب ترین گزینه را برای اقامت در این کشور انتخاب کنید. می ‌توانید از طریق این مشاوره که برای اولین بار در ایران ارائه می شود در بهترین شرایط ممکن وارد کشور اتریش شوید. اگر رویای شما تحصیل و زندگی در بهترین شرایط، در اتریش است توصیه می کنیم این مشاوره را از دست ندهید.
ناگفته نماند که مشاوره فوق فقط برای کسانی که اکنون در ایران به سر می ‌برند و قصد تحصیل در کشور اتریش را دارند کارایی ندارد، بلکه تمامی کارجویان و کارآفرینان مقیم داخل و خارج کشور نیز می ‌توانند با شرکت در این مشاوره جایگاه بهتر و مناسبی را در کشور اتریش برای خود تثبیت کنند. در ادامه برخی از مهمترین فواید شرکت در مشاوره اعزام و اقامت کشور اتریش را برای شما مرور خواهیم کرد.

مشاوره اعزام و اقامت اتریش

امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی

اگر به قصد ادامه تحصیل می خواهید به کشور اتریش سفر کنید ما به شما کمک خواهیم کرد که برای این منظور دانشگاه های دولتی را انتخاب کنید و تحصیل خود را در کشور مورد علاقه تان به صورت رایگان ادامه دهید.

ویزای همزمان خانوادگی

شما می توانید در کنار تحصیل رایگان موفق به دریافت ویزای همزمان خانوادگی نیز بشوید. منتهی برای اینکه موفق به دریافت ویزای همزمان خانوادگی شوید لازم است اقداماتی را انجام دهید که در این مشاوره ما در رابطه با آنها به طور کامل برای شما صحبت خواهیم کرد.

اجازه کار و تحصیل

یکی دیگر از دستاوردهای که در این مشاوره به دست خواهید آورد کسب اجازه کار به همراه تحصیل است. در واقع ترفندهایی وجود دارد که شما می ‌توانید با به کار گیری آنها علاوه بر تحصیل در کشور اتریش امکان کار و کسب درآمد نیز را نیز داشته باشید. ناگفته نماند که اجازه کار و تحصیل بدون شرط سنی و شرایط خاص و پیچیده دیگری برای شما فراهم است. البته به شرط آنکه روش های دسترسی به این امکان را بلد باشید.
اگر جزو آن دسته از کسانی هستید که علاقمند به پیشرفت و ارتقاء جایگاه فعلی خود در کشور اتریش هستید و می خواهید و می خواهید از این مشاوره بهره ببرید می توانید همین حالا از طریق پل های ارتباطی موجود در همین صفحه با مشاورین دفتر ما ارتباط برقرار کنید و در این رابطه جزئیات بیشتر را به دست آورید.

مشاوره اعزام و اقامت اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
×

پذیرش تحصیلی، مشاوره مهاجرت ، مشاوره ویزای کار اروپا

×