پذیرش تحصیلی انگلستان از طریق دوره کالج

پذیرش تحصیلی ‌کشور انگلستان از طریق دوره کالج

تحصیل در کشورهایی که امکانات زیادی در آنها به چشم می خورد و جزء یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا به شمار می روند، آرزوی بسیاری از ماست. از نمونه کشورهایی که شرایط خوبی برای تحصیل دانشجویان فراهم کرده و سطح زندگی نیز در آن در سطح نرمالی قرار دارد، کشور انگلستان است. برخی از معتبرترین دانشگاه های دنیا در این کشور قرار داشته و به همین سبب موقعیت مناسبی برای ادامه تحصیل فراهم آورده شده است. چنانچه در خصوص پذیرش تحصیلی کشور انگلستان از طریق دوره کالج اطلاعاتی ندارید در ادامه با ما همراه باشید.

 

پذیرش تحصیلی انگلستان از طریق دوره کالج

 

شرایط پذیرش تحصیلی انگلستان از طریق دوره کالج

پذیرش تحصیلی کشور انگلستان از طریق دوره کالج، یک ساله است و در شهرهای مختلف امکان پذیرش آن وجود دارد؛ انتخاب شهر به نظر و سلیقه متقاضی بستگی دارد. برخی از مهم ترین شرایط دریافت پذیرش به شرح زیر است:

  • افرادی که متقاضی دریافت پذیرش تحصیلی از کشور انگلستان از طریق دوره کالج هستند، می بایست حداقل مدرک دیپلم را داشته باشند.
  • معدل متقاضیان نباید زیر ۱۲ و یا ۱۳ باشد.
  • عده ای که در بازه سنی ۱۸ تا ۳۶ سال هستند، می توانند برای پذیرش تحصیلی کشور انگلستان به واسطه دوره کالج درخواست دهند.
  • متقاضیان باید بتوانند در سطح زبان آیلتس ۵ صحبت کنند.
  • هزینه شهریه بین ۷ تا ۸ هزار پوند است.
  • پروسه گرفتن پذیرش ۲ تا ۳ ماه طول می کشد و از کالج های مورد تایید ویزا بوده و فول تایم می باشد.
  • متقاضیان بعد از شرکت در دوره یک ساله کالج، یک سرتیفیکا اینترنشنال دریافت می کنند؛ این سرتیفیکا در همه جای دنیا قابل پذیرش می باشد.
  • برای شرکت در این دوره هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و هر ماه و یا هر یک ماه و نیم یک بار، می توان برای دریافت پذیرش اقدام کرد.

اشتغال به کار بعد از پذیرش تحصیلی انگلستان

یکی از مزیت هایی که برای دریافت پذیرش از کشور انگلستان از طریق دوره کالج می توان بیان کرد، امکان اشتغال به کار بعد از تمام شدن دوران تحصیل است. ما در آریو اپلای، بعد از گرفتن اقامت این کشور، برای ثبت شرکت و یا گرفتن جاب آفر در صورت داشتن مهارت های شغلی، به شما کمک خواهیم کرد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه و مختصر در مورد گرفتن پذیرش تحصیلی از کشور انگلستان صحبت کنیم باید بگوییم، شرکت این دوره فرصت خوبی برای تحصیل و یا حتی پیدا کردن یک شغل مناسب و آینده دار به نظر می رسد. کسانی که در همه امور زندگی خود دوراندیش هستند، این فرصت طلایی را از دست نخواهند داد.

پذیرش تحصیلی انگلستان از طریق دوره کالج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم