اخذ پذیرش از بهترین کالج های مجارستان برای ترم سپتامبر ۲۰۲۲

پذیرش از بهترین کالج های مجارستان

اخذ پذیرش از بهترین کالج های مجارستان برای ترم سپتامبر ۲۰۲۲ توسط موسسه آریو اپلای برای علاقمندان به تحصیل در مجارستان و دریافت ویزای تحصیلی این کشور.

پذیرش از بهترین کالج های محارستان و ویزای تحصیلی

 

کشور مجارستان یکی از کشورهای اروپایی است و حضور در مراکز آموزشی این کشور فرصت خوبی است تا علاقمندان در یک کشور اروپایی زندگی کرده و تحصیلات عالیه خود را ادامه دهند. این کشور در حدود ۹ میلیون نفر جمعیت داشته و در اروپای مرکزی قرار گرفته است. وضعیت جغرافیایی این کشور، مجارستان را در موقعیت خوبی قرار داده است. خوب است بدانید که افراد مختلف با سطوح  مختلف زبان انگلیسی می توانند به این کشور ورود پیدا کرده و در رشته ای که به آن علاقه دارند، تحصیل خود را ادامه دهند. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این مراکز آموزشی کشور مجارستان به دست آورید.

 

کالج های مجارستان

کالج های مجارستان

کالج های مجارستان فرصت خوبی برای کسانی است که می خواهند تحصیل در یک کشور اروپایی را تجربه کنند. در این کشور کالج های متفاوتی وجود دارد و نام برخی از آنها را می توانید در لیست ۲۰۰ دانشگاه برتر اروپایی مشاهده کنید. برخی از کالج های این کشور مانند کالج اوسینا، اعتبار بالایی داشته و دوره های متفاوتی مانند علوم اقتصاد، پزشکی و فنی در آن برگزار می گردد؛ این کالج را یکی از بهترین کالج های این کشور می دانند. از دیگر کالج های این کشور می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: کالج زبان آلمانی

 • کالج مدیریت و اقتصاد
 • کالج مهندسی
 • کالج پزشکی
 • کالج دوره های انگلستان
 • کالج زبان انگلیسی
 • کالج دوره IMAT

 

تحصیل در کالج های مجارستان و شرایط آن در سال ۲۰۲۲

نکته مهمی که خوب است در مورد تحصیل در کالج های مجارستان و شرایط آن در سال ۲۰۲۲ بدانید، داشتن مدرک دیپلم است؛ کالج های این کشور شما را حتی بدون داشتن مدرک لیسانس و تنها با ارائه مدرک دیپلم پذیرش می کنند. یکی از مهم ترین شرایط پذیرش در کالج های این کشور، ارائه مدرکی دال بر تمکن مالی شماست. متقاضی تحصیل در مراکز آموزشی این کشور، می بایست حداقل مبلغ ۸ هزار یورو در حساب خود داشته باشد. در زمان اقدام برای گرفتن پذیرش به شرایط سنی تان نیز توجه داشته باشید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای تحصیل در کالج های مجارستان

مدارک لازم جهت دریافت ویزای تحصیل در کالج های مجارستان به شرح زیر است:

 • ارائه یک پاسپورت معتبر
 • ارائه آخرین مدرک تحصیلی متقاضی به همراه ترجمه آن
 • ارائه مدرک دال بر تمکن مالی؛ ارائه پرینت مالی حساب می تواند ثابت کننده این موضوع باشد.
 • ارائه مدارک شناسایی مانند شناسنامه به همراه ترجمه رسمی آنها
 • ارائه آخرین ریزنمرات به همراه ترجمه رسمی آنها
 • ارائه رزومه و یا سوابق کاری
 • رسید پرداخت شهریه کالج های کشور مجارستان

کالج های مجارستان

چه دوره هایی در کالج های مجارستان ارائه می شوند؟

چه دوره هایی در کالج های مجارستان ارائه می شوند، موضوع دیگری است که خوب است در خصوص آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار داده شود. در این کشور دوره های متفاوتی آموزش داده می شود که یکی از آنها رشته های پزشکی و علوم پایه است. علاوه بر این رشته ها، رشته های مهندسی نیز از جمله رشته های مهندسی نیز در حال ارائه بوده و دانشجویان با  توجه به علاقه ای که دارند می توانند یکی از رشته ها را انتخاب کرده و در آن مشغول به تحصیل شوند.

هزینه تحصیل در کالج های مجارستان

هزینه تحصیل در کالج های مجارستان را اگر با برخی کشورهای اروپایی مقایسه کنید، متوجه مناسب بودن و مقرون به صرفه بودن آن خواهید شد. این کشور در چند سال گذشته به یکی از کشورهای محبوب جهت پذیرش دانشجویان بین المللی تبدیل شده و یکی از دلایل قطعی این محبوبیت، پایین بودن هزینه تحصیل است. برخی رشته ها مانند رشته های پزشکی و یا داروسازی از جمله رشته های گران قیمت به شمار می روند، اما برای تحصیل در سایر رشته ها، نیازی نیست هزینه های بالایی پرداخت کنید.

 

معرفی برخی از بهترین کالج های مجارستان

معرفی برخی از بهترین کالج های مجارستان به شما کمک خواهد کرد بهترین فضا را برای آموزش انتخاب کنید. همانطوری که در فوق اشاره کردیم، در این کشور کالج های متفاوتی وجود دارد و نام برخی از آنها را می توانید در لیست ۲۰۰ دانشگاه برتر اروپایی مشاهده کنید. برخی از بهترین کالج های این کشور به شرح زیر هستند:

 • کالج پچ
 • کالج اوسینا
 • کالج دونا
 • کالج مک دانیل

تحصیل در هر یک از کالج هایی که در فوق معرفی کردیم این موقعیت ویژه را برای علاقه مندان فراهم می کند تا در یک کشور اروپایی پیشرفته تحصیل کرده و مدرکی با اعتبار بالا دریافت کنند. به یاد داشته باشید، دانشگاه های این کشور اعتبار جهانی داشته و به همین جهت است که اغلب افراد تمایل دارند شرایط ورود به این کشور را در خود مهیا کرده و این کشور را به عنوان کشور هدف در مهاجرت تحصیلی خود قرار دهند.کالج اوسینا، بهترین کالج برای ادامه تحصیل به شمار رفته و دوره های تخصصی متفاوتی در آن برگزار می گردد.

مزایای تحصیل در کالج های مجارستان

مزایای تحصیل در کالج های مجارستان

مزایای تحصیل در کالج های مجارستان موضوع دیگری است که به شما کمک خواهد کرد، تکلیفتان را در خصوص آینده و مهاجرت تحصیلی مشخص کنید. برخی از مزایای تحصیل در این کشور به شرح زیر است:

 • یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت های حضور در دانشگاه های این کشور، مورد تایید بودن مدرکی است که توسط کالج های این کشور ارائه می گردد. مدارک تحصیلی که توسط دانشگاه های معتبر این کشور اهدا می شود در کل دنیا اعتبار دارد.
 • افرادی که دوره تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر گذارند، این اجازه را دارند تا بعد از تمام شدن تحصیل خود، بدون هیچ مشکلی در این کشور مشغول به کار شده و برای فراهم کردن یک زندگی ایده آل و مناسب تلاش کنند.
 • بالا بودن سطح آموزش در مراکز آموزشی کشور مجارستان مورد دیگری است که از نظر بسیاری علاقمندان به تحصیل می تواند مهم و حیاتی جلوه کند.
 • اگر بتوانید با حضور در یکی از دانشگاه ها و کالج های این کشور، مدرک دریافت کنید اجازه خواهید داشت، بدون هیچ مشکلی, به کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا و انگلستان رفته و در این کشور ادامه تحصیل دهید و یا کار پیدا کنید.
 • مدرک دانشگاه های این کشور از دانشگاه های کشورمان ایران نیز اعتبار بالایی دارد.

 

 

اخذ پذیرش از بهترین کالج های مجارستان برای ترم سپتامبر ۲۰۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم