پذیرش از آکادمی های معروف موسیقی اتریش برای نوازندگان پیانو

اخذ پذیرش اکادمی های معروف موسیقی اتریش برای نوازندگان پیانو

 

پذیرش از آکادمی های معروف موسیقی اتریش برای نوازندگان پیانو

تحصیل موسیقی در کشور اتریش، فرصت خوبی برای تمام کسانی است که موسیقی یک قسمت مهم از زندگی شان به شمار می رود. دانشگاه ها و آکادمی های موسیقی زیادی در این کشور وجود دارد و اگر از حق نگذریم، برخی از آنها اعتبار بالایی دارند. به همین جهت توصیه می کنیم اگر به دنبال تبدیل شدن به یک موسیقی دان حرفه ای هستید، در مورد مهاجرت به این کشور نیز فکر کنید. دانشگاه وین و دانشگاه گراتس از جمله معتبرترین دانشگاه های این کشور در حوزه موسیقی هستند.

شرایط پذیرش اکادمی های معروف موسیقی اتریش برای نوازندگان پیانو

کسانی که شرایط زیر را داشته باشند، می توانند به کشور اتریش مسافرت کرده و در آکادمی های مطرح این کشور که در حوزه موسیقی فعالیت دارند،  به تحصیلات موسیقیایی خود ادامه دهند. این شرایط به شرح زیر هستند:

  • متقاضی حضور در این آکادمی ها باید در بازه سنی ۳۱-۱۸ سال قرار داشته باشد.
  • متقاضی باید به ساز پیانو مسلط بوده و بتواند قطعه های تولید شده توسط موسیقی دان های معروف همچون، Beethoven، Bach، Erik Satie، Mozart، Chopin و Debussy را بنوازد.
  • این افراد برای حضور در آکادمی های موسیقی کشور اتریش نیاز به داشتن مدرک زبان ندارند.

گرفتن پذیرش از اکادمی های معروف موسیقی اتریش بدون مدرک زبان

اگر یک نوازنده پیانو هستید؛ اگر دوست دارید در آکادمی کشورهای سردمدار موسیقی دنیا، اطلاعات موسیقیایی خود را افزایش دهید؛ اگر در کار خود حرفه ای هستید، اما مدرک زبان ندارید؛ اصلا نگران نباشید.

ما در موسسه آریو، تخصص کافی برای گرفتن پذیرش از آکادمی های معروف موسیقی اتریش را داریم. تنها کافی است به ما اعتماد کنید و با کارشناسانمان در تماس باشید. این افراد، در نهایت صبر و حوصله به تمامی سوال های شما پاسخ خواهند داد. هدف ما در به واقعیت تبدیل شدن آروزهای شما خلاصه شده است. این فرصت طلایی را از دست ندهید و حرکت به سوی موفقیت را شروع کنید.

پذیرش از آکادمی های معروف موسیقی اتریش برای نوازندگان پیانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
×

پذیرش تحصیلی، مشاوره مهاجرت ، مشاوره ویزای کار اروپا

×