نیاز به مهندس حسابداری در کشور مجارستان و اتریش

کار در دو کشور مجارستان و اتریش یک فرصت ویژه برای تمامی کسانی است که در حوزه کاری خود تخصص و مهارت بالایی دارند. افرادی که رشته تحصیلی شان حسابداری است، می توانند از فرصت های موجود استفاده کرده و به یکی از دو کشور مجارستان و اتریش سفر کنند و مشغول به کار شوند. ما در این متن قصد داریم در مورد شرایط مهاجرت کاری به این دو کشور نکاتی را بیان کنیم؛ اگر رشته تان حسابداری است و تمایل دارید تغییری مثبت در زندگی تان ایجاد کنید، با ما در ادامه همراه باشید.نیاز به مهندس حسابداری در کشور مجارستان و اتریش

مهندس حسابداری در کشور مجارستان و اتریش
مهندس حسابداری در کشور مجارستان و اتریش

مهم ترین شرایط مهاجرت به اتریش و مجارستان با داشتن مدرک حسابداری چیست؟

کسانی که مدرک لیسانس حسابداری دارند، می توانند برای انجام کار حسابرسی شرکتی به یکی از دو کشور مجارستان یا اتریش سفر کرده و در آنجا مشغول به کار شوند.

شرایط پذیرش در این دو کشور به شرح زیر است:

سابقه کاری فرد باید بالای ۵ سال باشد.
کسی که می خواهد به مجارستان یا اتریش برود، نباید حسابرس بانک بوده باشد و امور حسابرسی دفتری و کنترل حساب های بانکی را انجام داده باشد.
کسانی که سابقه کار حسابداری صرافی دارند، شانسشان برای مهاجرت کاری و کار کردن به عنوان یک حسابدار بیشتر است.
مدرک تحصیلی فرد باید لیسانس و بالاتر باشد.
سن متقاضی باید بالای ۴۰ سال باشد.
برای پذیرش در کشور مجارستان به مدرک آیلتس با نمره حداقل ۶ و برای پذیرش در کشور اتریش مدرک زبان آلمانی a2 نیاز است.
مدت زمان قرارداد کاری، یک ساله است؛ اما اگر فردی در کار خود حرفه ای بوده باشد و متعهدانه کار خود را انجام دهد، امکان افزایش مدت زمان قرارداد وجود دارد.

میزان حقوق دریافتی چقدر است؟

کسانی که یکی از شرایط بالا را داشته باشند، می توانند به عنوان یک حسابدار به مجارستان یا اتریش رفته و مشغول به کار شوند. موضوعی که برای این گروه بسیار مهم به نظر می رسد، میزان حقوقی است که دریافت می کنند.
در کشور اتریش میزان حقوق ناخالص در سال اول ، ۲٫۷۵۰ یورو است. از این میزان، حدود ۹۰۰ یورو آن بابت بیمه و مالیات کسر می شود. معمولا نصف این هزینه را شرکتی می پردازد که فرد در آن کار می کند، و نصف باقی مانده را که ۴۵۰ یورو است، باید خود فرد پرداخت کند. بعد از کسر مالیات و بیمه، حدود ۱۸۰۰ یورو در ماه حقوق برای متقاضی باقی خواهد ماند که برای داشتن یک زندگی معمولی و عادی کافی به نظر می رسد. در سال دوم، فرد باید مالیات و بیمه را نیز به صورت کامل بپردازد و حقوق خالص نیز بین ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰ یورو خواهد بود.
در کشور مجارستان حقوق سال اول بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو است و اگر فرد بتواند توانایی و شایستگی خود را در این کار به اثبات برساند، در سال دوم، ده درصد به حقوقی که دریافت می کرده، اضافه می شود. چنانچه یکی از شرایطی را که در فوق اشاره شد، دارید این بهترین فرصت برای کار در یک کشور اروپایی، افزایش درآمد و بهبود سابقه کاری است.

نیاز به مهندس حسابداری در کشور مجارستان و اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
×

پذیرش تحصیلی، مشاوره مهاجرت ، مشاوره ویزای کار اروپا

×