اخذ پذیرش مهاجرت تحصیلی آلمان

اخذ پذیرش برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی کشور آلمان

اگر به تحصیلات عالیه در یک دانشگاه عالی فکر می کنید، کشور آلمان و دانشگاه های این کشور گزینه های مناسبی برای شما می باشند. کشور آلمان جزء یکی از پیشرفته ترین کشورها در دنیاست و برخی دانشگاه های آن از نظر علمی در سطح بسیار خوبی قرار دارند. کشور آلمان شرایط خوبی برای تحصیل دانشجویان خود فراهم کرده و این، خبر خوبی برای عاشقان علم و تحصیل است. اگر دوست دارید به آلمان رفته و در این کشور تحصیل کنید، توصیه می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

 

مهاجرت تحصیلی آلمان

 

شرایط گرفتن پذیرش از کشور آلمان

شما به هر دانشگاه خارجی که بخواهید بروید، باید برخی شرایط را داشته باشید. شرایطی که در ادامه آورده ایم مواردی هستند که برای دریافت پذیرش از دانشگاه های آلمان لازم و ضروری به نظر می رسند:

  • متقاضیان دریافت پذیرش باید مدرک A2 زبان آلمانی داشته باشند.
  • فرد متقاضی باید در رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال باشد.
  • ارائه دیپلم دبیرستان چهار ساله از دیگر مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش متقاضیان کشور آلمان است.

اخذ پذیرش مشروط دانشگاه های کشور آلمان

اخذ پذیرش مشروط از دانشگاه های کشور آلمان، همراه با گذراندن دوره های زبان در مقاطع B1 و B2 شهر اشتوتگارت امکان پذیر می باشد. هزینه مقطع B1، ۷۱۵ یورو و هزینه شرکت در مقطع B2 نیز ۷۱۵ یورو می باشد. این دوره حدود ۶ تا ۹ ماه طول می کشد و فرد بعد از به پایان رساندن این دوره می تواند وارد مقطع لیسانس سه ساله شود. شرکت کنندگان در مقطع لیسانس نیز باید شهریه بپردازند؛ شهریه هر ترم ۱۵۰۰ یورو است.

توجه داشته باشید، فرصت ثبت نام در این دوره محدود بوده و افرادی که می خواهند از دانشگاه های کشور آلمان مدرکی معتبر دریافت کنند باید نهایتا تا آخر تیرماه اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

اخذ پذیرش مهاجرت تحصیلی آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
×

پذیرش تحصیلی، مشاوره مهاجرت ، مشاوره ویزای کار اروپا

×