تمدید ۱۸ ماهه اجازه کار پس از تحصیل

تمدید ۱۸ ماهه اجازه کار پس از تحصیل

شرایط تمدید ۱۸ ماهه اجازه کار پس از تحصیل به شرح زیر است:

اگر اجازه کار بعد از تحصیل فردی، از تاریخ ۲۰ سپتامبر تا آخر دسامبر ۲۰۲۲ باطل شود، او می تواند برای ۱۸ ماه دیگر نیز اجازه کار داشته باشد.تمدید ۱۸ ماهه اجازه کار پس از تحصیل
افراد بعد از آنکه درخواست خود را ارسال کردند، می توانند به کار در کشور کانادا ادامه دهند.
نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم، نکاتی هستند که خوب است در مورد تمدید اجازه کار بعد از تحصیل بدانید؛ این نکات به شرح زیرند:
اگر اجازه کار یک فرد بعد از تحصیل، در بازه زمانی ۲ اکتبر تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ باطل شود؛ اگر آدرس معتبر بوده و پاسپورت نیز تا آپریل ۲۰۲۴ اعتبار داشته باشد، نیازی نیست کار خاصی انجام شود. اجازه کار به آن ورک پرمیت هم گفته می شود به همان آدرس ارسال می شود.
در صورتی که تاریخ ورک پرمیت شما در ۲ اکتبر تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ تمام شده است؛ آدرستان تغییر کرده و یا اگر نیاز است پاسپورتتان را تعویض کنید، چند ایمیل در خصوص آپدیت کردن آدرس سایت و تمدید مدت زمان پاسپورت برای شما ارسال می شود.
کسانی که تاریخ ورک پرمیت آنها از ۲ اکتبر تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ باطل می شود، در صورتی که امکان تغییر محل سکونت خود را نداشته و پاسپورت نیز ندارند باید به صورت آنلاین برای تمدید اجازه کار خود اقدام کنند.
اگر در تاریخ ۲ اکتبر تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ تاریخ ورک پرمیت شما باطل می شود، در صورتی که هیچ ایمیل یا پرمیت جدید برای شما ارسال نشده است، ممکن است امکان تمدید اجازه کار برای شما وجود نداشته باشد. در این شرایط، بهتر است به صورت آنلاین اقدم کنید.
اگر از ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ تا اول اکتبر ۲۰۲۲ ورک پرمیت شما باطل می شود، حتما برای اجازه تمدید آن به صورت آنلاین اقدام کنید. اگر Status شما اعتبار دارد، نیازی به اینکه Restoration کنید، ندارید. اما اگر Status شما باطل نیز شده و یا حتی از Status قبلی شما بیش از ۹۰ روز گذشته است باید برای Restoration اقدام کنید.

تمدید ۱۸ ماهه اجازه کار پس از تحصیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم