دانشگاه و کالج برتر مجارستان ۲۰۲۱

دانشگاه و کالج برتر مجارستان ۲۰۲۱

 تحصیل در مجارستان و تجربه زندگی در کشور مجارستان و تحصیل در دانشگاه و کالج برتر مجارستان می تواند یک انتخاب عالی برای ماجراجویی تحصیلی شما است. کشور مجارستان واقع در قلب اروپا با داشتن یک تاریخ پرشکوه و گذشته فرهنگی می تواند یکی از انتخاب های شما برای تحصیل در خارج باشد.

دانشگاه و کالج برتر مجارستان ۲۰۱۹

دانشگاه و کالج برتر مجارستان

دانشگاه و کالج برتر مجارستان نه تنها نسبتاً ارزان هستند؛ در مجارستان، همچنین می توانید برخی از کالج ها و مدارس بین المللی با رتبه های بالا و شناخته شده جهان را پیدا کنید.

برخی از مدارس برتر دنیا در مجارستان هستند و از نظر آموزش ، تحقیق و تعالی دانشگاهی شهرت بالایی دارند. برای یافتن بهترین دانشگاه های دنیا جهت تحصیل و  دریافت لیسانس ، کارشناسی ارشد یا دکتری خود می توانید برخی از دانشگاه و کالج برتر مجارستان در  رشته های حقوقی ، دانشکده های پزشکی و مدارس تجاری در مجارستان را به عنوان گزینه اول خود انتخاب کنید.

 

دانشگاه Pecs مجارستان

دانشگاه Budapest University of Technology and Economics در کنار برخی از بزرگترین و برترین دانشگاه های جهان در سطح جهان از مکانی ممتازی برخوردار است. به این ترتیب است که شما هنوز هم می توانید تمام تاریخ و تأثیرات مجارستان در آموزش و پرورش در سراسر جهان را مشاهده کنید.

دانشگاه و کالج برتر مجارستان

تحصیل و زندگی در مجارستان

مجارستان که در اروپای مرکزی قرار دارد یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در اروپا و جهان است. اگر تا به حال در مورد دریاچه معروف Balaton یا سیستم غار آب گرمایی نشنیده اید، حداقل از زیبایی پایتخت آن بوداپست و غذاهای خوشمزه مجارستان مطلع هستید. برای ادامه تحصیل در دانشگاه و کالج برتر مجارستان توصیه می کنیم پست چرا تحصیل در مجارستان؟ را مطالعه بفرمایید.

از ۲۱ دسامبر ۲۰۰۷ ، مجارستان عضو منطقه شینگن بوده و قانون شنگن را بطور کامل اعمال می کند. هزینه های مقرون به صرفه زندگی و تحصیل در مجارستان و همچنین زندگی در این کشور اروپایی در کنار دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت عوامل انتخاب این کشور برای ادامه تحصیل دانشگاه و کالج برتر مجارستان  می باشد.

 

معرفی رتبه های بین المللی دانشگاه و کالج برتر مجارستان ۲۰۱۹

بر اساس این رتبه بندی اسامی این مراکز آموزشی که می تواند مقصد مناسبی برای تحصیل در مجارستان باشد؛ عبارتست از:

نام دانشگاه رتبه بندی آموزش عالی جهانی ۲۰۱۹ U.S. News & World Report Ranking 2019 TopUniversities Ranking 2020
۱ Semmelweis University ۴۰۱ ۶۶۳
۲ Eötvös Loránd University ۶۰۱ ۴۸۹ ۶۵۱
۳ University of Pécs ۶۰۱ ۹۹۵ ۶۵۱
۴ University of Pécs ۶۰۱ ۷۲۵ ۵۰۱
۵ Budapest University of Technology and Economics ۸۰۱ ۸۹۴ ۸۰۱
۶ University of Debrecen ۸۰۱ ۶۳۴ ۶۰۱
۷ Corvinus University of Budapest ۱۰۰۱ ۸۰۱

خدمات اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی

گروه  آریو اپلای همواره در تلاش است با بالا بردن اطلاعات مخاطبان محترم خود، ضمن معرفی بهترین دانشگاه های جهان فرصت های تحصیل در خارج کشور و اخذ پذیرش تحصیلی را پیشنهاد دهد. از این رو می توانید با ثبت درخواست مشاوره رایگان با ما مشاوره کنید. 

دانشگاه و کالج برتر مجارستان ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم